30 mei: Ouder-Kind Toernooi (OKT) 2019

Geplaatst op: zondag 5 mei 2019 om 08:45.

Na een jaar afwezigheid, organiseren we dit jaar weer het traditionele-, spannende- en oergezellige Ouder-kind toernooi.

Dit jaar vindt het plaats op donderdag 30 mei vanaf 11:00 uur. Hiervoor kunnen alle EMK spelers van de MO11, JO11, JO10, JO9, JO8 en Sport & Spel zich aanmelden samen met hun vader of moeder. Als je vader of moeder niet mee kan doen, dan zoek je gewoon voor die dag een adoptieouder, bijvoorbeeld je oom, oma of buurvrouw. Voorwaarde is dat het leeftijdsverschil tussen voetballer en (adoptie) ouder minstens 20 jaar is. De wedstrijden tijdens het toernooi worden gespeeld met gemengde teams op halve velden met kleine goals. Verder zijn er nog meer aangepaste spelregels, maar daarover later meer.

Natuurlijk wil je dit niet missen! Geef je dus uiterlijk zondag 26 mei op door een mail te sturen naar Walrick Dirkx (Walrick.Dirkx@on.nl), vermeld in de mail de naam van de speler en het team waarin hij/zij uitkomt en de naam van de ouder waar hij zij mee samenspeelt.