Bereikbaarheid EMK

Geplaatst op: maandag 13 januari 2020 om 21:00.

Vanwege de diverse vrijwilligers die actief zijn bij EMK (en een wirwar van diverse mailadressen), hebben we besloten de meest gebruikte e-mail adressen uniform te maken.

Hierbij een overzicht van de bereikbaarheid:

  • Bestuur: bestuur@vvemk.nl
  • Voorzitter: voorzitter@vvemk.nl
  • Secretaris: secretaris@vvemk.nl
  • Penningmeester: penningmeester@vvemk.nl
  • Ledenadministratie: ledenadministratie@vvemk.nl
  • Wedstrijdsecretariaat Jeugd: wedstrijdsecretariaatjeugd@vvemk.nl
  • Wedstrijdsecretariaat Senioren: wedstrijdsecretariaatsenioren@vvemk.nl
  • Oefenwedstrijden: oefenwedstrijden@vvemk.nl
  • TC Jeugd: tcjeugd@vvemk.nl
  • G-voetbal: gvoetbal@vvemk.nl
  • Meisjesvoetbal: meisjesvoetbal@vvemk.nl
  • Vrouwen: vrouwen@vvemk.nl
  • Toernooien: toernooien@vvemk.nl
  • Klussenteam: klussenteam@vvemk.nl
  • Webshop: webshop@vvemk.nl

Mogelijkerwijs komen er de komende tijd nog mailadressen bij. Voor evt. informatie neem contact op met John de Jong (via john@vvemk.nl).

Voor het volledige overzicht, klik hier