EMK was opnieuw gastheer van Duchenne Heroes

Geplaatst op: maandag 25 september 2017 om 20:00.

Zaterdag 23 september stond te boek als de start van het competitieseizoen maar ook als het gastheerschap van Duchenne Heroes 2017.

Op een zonovergoten sportpark Wettenseind kwamen rond 13:15 de eerste MTB-ers binnen, die de 7-daagse tocht van in totaal 700 km hadden volbracht. Mede dankzij de sponsoring van Duchenne Heroes is er hoop op een medicijn tegen Duchenne.

Als laatste way-point mocht EMK opnieuw als verzamelpunt fungeren voordat er gezamelijk naar de finish bij de Karpendonkse Plas in Eindhoven werd gefietst. Het was een feestelijk (soms emotioneel) weerzien van familie, bekenden, partners en de kinderen waar het allemaal om draaide de afgelopen 7 dagen.

Wij hebben genoten van jullie ambitie, enthousiasme en vastbeslotenheid om een bijdrage te kunnen leveren aan deze ziekte. Wij waren trots en dankbaar ook een kleine rol te spelen in het gehele evenement.

Een lach en een traan lagen dicht bij elkaar afgelopen zaterdag …..

Wij hopen jullie volgend jaar opnieuw te mogen begroeten !

Team EMK

IMG_0945     IMG_1012

Voor deze glimlach deden wij het vandaag !