Wil je met je team trainen op zaterdag/zondag?

Geplaatst op: zondag 30 mei 2021 om 21:45.

Helaas blijft Covid-19 actueel. Daarom is de competitie stopgezet. Wat nog wel mag is het spelen van onderlinge wedstrijden en trainen. Op zaterdag en zondag bieden we daar graag gelegenheid voor. Wil je met je team gebruik maken van deze mogelijkheid, dan kunnen de leiders/trainers dat melden bij Walrick Dirkx (ledenadministratie@vvemk.nl).

Er wordt dan een tijdslot voor de betreffende teams ingepland. Het aanmelden voor een zaterdag- en zondagactiviteit kan tot de voorafgaande donderdag om 19:00 uur. De ingeplande activiteiten komen dan zo snel mogelijk op de site te staan, en de leiders/trainers ontvangen hierover bericht.

Bij de zaterdag- en zondagactiviteit graag rekening houden met:

  • niet eerder verzamelen dan 10 minuten voor aanvang training
  • na afloop direct de accommodatie verlaten
  • de kleedkamers zijn niet beschikbaar (gesloten)
  • geen toeschouwers toegestaan
  • houd je aan de coronaregels