Wil je met je team trainen op zaterdag?

Geplaatst op: zondag 25 oktober 2020 om 11:30.

Helaas slaat Covid-19 weer hard toe. Daarom is de competitie stopgezet. Wat nog wel mag is het spelenvan onderlinge wedstrijden en trainen voor de jeugd onder 18 jaar. Op zaterdag bieden we daar graag gelegenheid voor. Wil je met je team gebruik maken van deze mogelijkheid, dan kunnen de leiders/trainers dat melden bij Walrick Dirkx (ledenadministratie@vvemk.nl).

Er wordt dan een tijdslot voor de betreffende teams ingepland, in het algemeen rond 10:00, maar in ieder geval tussen 9:00 en 12:00. Het aanmelden voor een zaterdagactiviteit kan tot de voorafgaande woensdag om 19:00 uur. De ingeplande activiteiten komen dan zo snel mogelijk op de site te staan, en de leiders/trainers ontvangen hierover bericht.

Bij de zaterdagactiviteit graag rekening houden met:

  • niet eerder verzamelen dan 10 minuten voor aanvang training
  • na afloop direct de accommodatie verlaten
  • de kleedkamers zijn niet beschikbaar (gesloten)
  • geen toeschouwers toegestaan
  • houd je aan de coronaregels