26 mei: Vrijwilligersavond

Geplaatst op: dinsdag 24 mei 2022 om 07:45.

Onze vereniging is gebouwd op talloze vrijwilligers. Vrijwilligers vormen het hart van onze club. Mensen die wekelijks op het veld staan als trainer-coach, mensen die in een van de vele commissies allerlei zaken oppakken en oplossen voor onze club of die activiteiten organiseren voor onze leden. Die de kantine draaiend houden, de administratie en de financiën doen maar ook het onderhoud van het park. En dan ben ik er nog een heleboel vergeten. Zonder vrijwilligers was het snel gedaan met onze vereniging!

Om al die mensen te bedanken voor hun inzet organiseert onze club traditioneel een barbecue op Hemelvaart. En ook dit jaar gaat dat weer gebeuren. Daarom hierbij de uitnodiging van het bestuur maar namens onze club aan al onze vrijwilligers: kom op hemelvaart naar de jaarlijkse vrijwilligersavond voor wat eten en een borrel!

We steken de barbecue aan rond 18:30!

Tot 26 mei!

Bestuur EMK