Informatie EMK Jeugdkamp 2023

Geplaatst op: donderdag 1 juni 2023 om 22:35.

Hebben we er al zin in jongens en meisjes ? Wij als kampleiding in ieder geval wel ! 3 dagen lang zal alles in het teken staan van Plezier, Plezier en nog eens Plezier.

We gaan 2-, 3- en 4 juni op kamp naar Groepsaccommodatie Ons Thuis, Oostappense dijk 32, 5724 PM Ommel.

Wij verwachten de kinderen vrijdagavond 3 juni tussen 18:30 en 19:00 uur op de kamp locatie. Bij aankomst meldt u uw kind aan bij de kampleiding, waar het telefoonnummer waar u het weekend te bereiken ben wordt genoteerd. Mocht uw kind een dieet volgen, medicijnen gebruiken, ergens allergisch voor zijn of zijn er andere bijzonderheden dan kunt u dit melden bij John de Jong. Hij is op het kamp aanwezig als u uw kind komt brengen.

Daarna brengt u samen met uw zoon of dochter zijn of haar spullen naar zijn of haar slaapkamer. Er is een gezamenlijke slaapzaal voor meisjes en een aparte gezamenlijke slaapzaal voor de jongens. Graag willen wij u vragen om het bed van uw kind op te maken. Het is verstandig om kleren en spullen te merken, mocht uw kind iets kwijtraken of missen.

Wij willen u dringend verzoeken om uw kind geen waardevolle spullen, zoals mobiele telefoons, Ipad’s etc. mee te laten nemen op kamp. Mocht een van de kinderen willen bellen met thuis, dan kan dat via de mobiele telefoon van een van de begeleiders. Ook (energie) drankjes zoals Red Bull en dergelijke zijn niet toegestaan tijdens het weekend. Chips en wat snoep mag gerust maar met mate. De kinderen krijgen tijdens de Jeugdkamp dagen genoeg te eten, te snoepen en uiteraard te drinken. Geld meegeven is niet nodig. Wilt u er tevens op toezien dat de kinderen geen confetti, slagroom of scheerschuim meenemen?

Op zondag 4 juni kunt u uw kind weer ophalen tussen 14:00 en 14:30 uur.

Wat is handig om mee te nemen:

Kleding:

 • Regenkleding
 • Voetbalspullen
 • Zomerkleding
 • Warme kleding
 • Zwemkleding
 • Ondergoed en droge sokken

Toiletspullen:

 • Handdoek
 • Zeep
 • Shampoo
 • Washandje
 • Zonnebrand
 • Muggenspray
 • Tandpasta en tandenborstel

Slaapbenodigheden:

 • Hoofdkussen
 • Hoeslaken
 • Pyjama
 • Slaapzak of dekbed

Globaal Programma EMK Jeugdkamp:

Vrijdag:

 • aankomst tussen 18:30 en 19:00 bij Ons Thuis
 • 20:00 Bosspel voor de JO8-, JO9-, JO10- en JO11 categorie
 • 23:00 Dropping JO12-, JO13 en MO13 categorie (voor voldoende begeleiding en lichtgevende hesjes wordt gezorgd!)

Zaterdag:

 • ’s morgens 10-kamp
 • ’s middags 4 tegen 4 toernooi
 • ’s avonds bingo (met prachtige prijzen) en kampvuur

Zondag:

 • 09:00 inpakken spullen en kamers opruimen
 • 09:30 penalty schieten
 • 13:30 finales penalty schieten
 • 14:00 – 14:30 kinderen worden opgehaald

Wij wensen alle kinderen een fijn- sportief en gezellig EMK Jeugkamp toe.

Hebt u vooraf- of tijdens het Jeugdkamp vragen, bel dan gerust met John de Jong (06-49878418).

Tijdens het EMK Jeugdkamp zullen wij regelmatig nieuwtjes plaatsen op: www.facebook.com/voetbalverenigingemk.nuenen/

Iedereen is tijdens het Jeugdkamp ten alle tijden welkom om te komen kijken.