Nieuw trainingsschema 2023/’24 per 28 augustus

Geplaatst op: zaterdag 26 augustus 2023 om 21:35.

Zoals iedereen in de gaten heeft zal het komende half jaar veld 2 nog niet beschikbaar zijn (aanleg hybrideveld).

In overleg met het bestuur en de commissie terreinen is het trainingsschema aangepast. Het doel is om zoveel mogelijk trainingen (met name van de senioren en oudere jeugd), op het trainingsveld boven te laten plaatsvinden om zoveel mogelijk veld 3 te ontlasten en bespeelbaar te houden voor wedstrijden. Daarnaast is veld 3 (nog) niet uitgerust met verlichting wat tevens een reden is om trainingen boven af te werken in plaats van op veld 3.

We hebben ons best gedaan om aan de wensen van alle teams tegemoet te komen, waar dat niet is gelukt hopen we op een ieders begrip.

We wensen alle teams een sportief- en succesvol nieuw voetbalseizoen toe!

Het trainingsschema: