Contact

Verenigingsgegevens EMK
Statutaire naam Voetbalvereniging E.M.K.
Verkorte naam EMK
Adres sportpark (geen post) Wettenseind 24 5674 AA Nuenen 040-2835424
Postadres Secretariaat EMK Weerswinkel 1 5673 PM Nuenen
KNVB verenigingscode BBJD07G
BTW NL005349199B02
KvK 40235998
Bank NL 31 RABO 0137 4868 12 Algemeen (geen contributie)
Bank NL 41 RABO 0136 6507 83 Alleen contributie leden
Bank NL 74 RABO 0132 9548 77 Alleen sponsoring
Bestuur
Mailadres bestuur bestuur@vvemk.nl
Voorzitter Eric van Gils voorzitter@vvemk.nl 06-27003863
Secretaris Frank van der Hoeven secretaris@vvemk.nl 06-53706611
Penningmeester Sjoerd Stooker penningmeester@vvemk.nl 06-30963252
Bestuurslid – voetbalzaken Jeugd, ledenaministratie Walrick Dirkx ledenadministratie@vvemk.nl 040-2812657
Bestuurslid – voetbalzaken Jeugd Jac Hilt jac@vvemk.nl 06-42217534
Bestuurslid – voetbalzaken Senioren, website John de Jong john@vvemk.nl 06-49878418
Bestuurslid – accommodatie onderhoud Piet van de Laar piet@vvemk.nl 06-54657295
Technische Commissie
Jeugd algemeen Arie van Schaijik tcjeugd@vvemk.nl 06-10998454
Jeugd JO16/JO17/JO19 Fedor van Kuyk tcjeugd@vvemk.nl 06-21232081
Jeugd JO12/JO13 Edwin Vermeulen tcjeugd@vvemk.nl 06-52377549
Jeugd JO14/JO15 Arie van Schaijik tcjeugd@vvemk.nl 06-10998454
Jeugd JO10/JO11 Ramon Voorzaat tcjeugd@vvemk.nl 06-21567317
Jeugd JO8/JO9 Fedor van Kuyk tcjeugd@vvemk.nl 06-21232081
Senioren algemeen John de Jong john@vvemk.nl 06-49878418
G-voetbal Desiree Straathof gvoetbal@vvemk.nl 06-11309023
EMK Meisjes MO11/MO13 Lex van Meurs meisjesvoetbal@vvemk.nl
EMK Vrouwen Astrid van den Broek vrouwen@vvemk.nl 06-23453181
EMK Vrouwen Renée Lentjens vrouwen@vvemk.nl 06-15957483
Wedstrijdsecretariaat
Vriendschappelijke wedstrijden oefenwedstrijden@vvemk.nl
Wedstrijdsecretariaat Jeugd Mariëlle Bovers wedstrijdsecretariaatjeugd@vvemk.nl 06-23669827
Wedstrijdsecretariaat Senioren John de Jong wedstrijdsecretariaatsenioren@vvemk.nl 06-49878418
Overigen
Activiteiten EMK Frank Dielissen frank@vvemk.nl 06-10349445
Consul (keuring velden) Tom van der Wijst tomvdwijst@hotmail.com 06-12755115
Grote Club Actie Toine van Deursen toine@deursen.nu 06-29518991
Jeugdkamp Frans van der Wijst 06-44026154
Kantine Hans Otten 06-45473572
Kantine Anita Le Granse 06-18315437
Kascommissie Roland van Bergen vanbergenroland@gmail.com 06-48254803
Keeperstrainer Jeugd (woensdag) Wilko Keijzers 06-23926617
Keeperstrainer Jeugd (donderdag) Marc van der Velden 06-55341615
Klussenteam Cor Groenen klussenteam@vvemk.nl 06-33689741
Klussenteam Maarten van Happen klussenteam@vvemk.nl 06-53371602
Klussenteam Henk Verspeek klussenteam@vvemk.nl 06-10805130
Ledenadministratie Walrick Dirkx ledenadministratie@vvemk.nl 040-2812657
Scheidsrechter coördinator Jeugd Toine van Deursen toine@deursen.nu 06-29518991
Scheidsrechter coördinator Senioren Vacature
Spaarkas Cor Groenen c.groenen@onsnet.nu 06-33689741
Sponsoring Daan van de Ven daan_vandeven@hotmail.com 06-21936776
Terreinmeester Pim Jans pim.bonkswa@gmail.com 06-11481776
Terreinmeester Abdelaziz Zaitouni 06-10415367
Toernooien EMK Fedor van Kuijk emktoernooien@gmail.com 06-21232081
Trainer selectie (EMK1 en EMK2) Ronnie Jansen dntonna@live.nl 06-18080348
Website John de Jong website@vvemk.nl 06-49878418
Webwinkel Karin Leeuwenberg webshop@vvemk.nl 06-83127976