Contact

Verenigingsgegevens EMK
Statutaire naam Voetbalvereniging E.M.K.
Verkorte naam EMK
Adres sportpark (geen post) Wettenseind 24 5674 AA Nuenen 040-2835424
Postadres Secretariaat EMK Oude Dijk 33 5674 TT Nuenen
KNVB verenigingscode BBJD07G
BTW NL005349199B02
KvK 40235998
Bank NL 31 RABO 0137 4868 12 Algemeen (geen contributie)
Bank NL 41 RABO 0136 6507 83 Alleen contributie leden
Bank NL 74 RABO 0132 9548 77 Alleen sponsoring
Bestuur
Voorzitter Richard du Croo de Jongh emkvoorzitter@gmail.com 06-13991842
Secretaris Vacature
Penningmeester Urjan Claassen penningmeester1@gmail.com 040-3684021
Vrijwilligers coordinator Miriam Frosi ziamimmi@yahoo.it 040-3684021
Jeugdzaken Walrick Dirkx walrick.dirkx@onsneteindhoven.nl 040-2812657
Technische zaken, website & sponsoring John de Jong jongboysnuenen@gmail.com 06-49878418
Accommodatie Piet van de Laar laarmetaal@planet.nl 06-54657295
Technische Commissie
Jeugd algemeen Jac Hilt jac.hilt1966@gmail.com 06-42217534
Jeugd Fedor van Kuyk fedor@onsnet.nu 06-21232081
Jeugd Edwin Vermeulen edwin.vermeulen@cegeka.be 06-52377549
Jeugd Arie van Schaijik 06-10998454
Senioren algemeen Vacature
G-voetbal Desiree Straathof dees@onsnet.nu 06-11309023
EMK Vrouwen Astrid van den Broek astrid23oktober@gmail.com 06-23453181
EMK Vrouwen Renée Lentjens renee_lentjens@hotmail.com 06-15957483
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat Jeugd Mariëlle Bovers m.bovers@gmail.com 06-23669827
Wedstrijdsecretariaat Senioren John de Jong jongboysnuenen@gmail.com 06-49878418
Overigen
Activiteiten EMK Frank Dielissen f.dielissen@onsnet.nu 06-10349445
Consul (keuring velden) Tom van der Wijst tomvdwijst@hotmail.com 06-12755115
Grote Club Actie Desiree Straathof dees@onsnet.nu 06-11309023
Jeugdkamp John de Jong jongboysnuenen@gmail.com 06-49878418
Kantine Els Smits smeulders72@gmail.com 06-30312800
Kantine Marc van der Velden mavelden258@gmail.com 06-55341615
Kantinecommissie Edwin Cuppen edjecuppen@hotmail.com 06-21566150
Kascommissie Roland van Bergen vanbergenroland@gmail.com 06-48254803
Klussenteam Cor Groenen c.groenen@onsnet.nu 06-33689741
Klussenteam Maarten van Happen m.van.happen@onsneteindhoven.nl 06-53371602
Klussenteam Henk Verspeek h.verspeek@onsnet.nu 06-10805130
Ledenadministratie Walrick Dirkx walrick.dirkx@onsneteindhoven.nl 040-2812657
Scheidsrechterscoördinator Jeugd Toine van Deursen toine@deursen.nu 06-29518991
Scheidsrechterscoördinator Senioren Louis Koenen lbjkoenen@gmail.com 06-34603148
Spaarkas Cor Groenen c.groenen@onsnet.nu 06-33689741
Sponsoring John de Jong jongboysnuenen@gmail.com 06-49878418
Terreinmeester Pim Jans pim.bonkswa@gmail.com 06-11481776
Terreinmeester Abdelaziz Zaitouni 06-13743899
Toernooien EMK Fedor van Kuijk emktoernooien@gmail.com 06-21232081
Trainer selectie (EMK1 en EMK2) Tom Vroomen tom.vroomen@philips.com 06-53481511
Trainer keepers jeugd Vacature
Trainer keepers selectie Peter Beekmans peerkebeekmans@hotmail.com 06-37569032
Website John de Jong jongboysnuenen@gmail.com 06-49878418
Webwinkel Karin Leeuwenberg webshopemk@gmail.com 06-34422404