Contact

Verenigingsgegevens EMK

Statutaire naam Voetbalvereniging E.M.K.
Verkorte naam EMK
Adres sportpark (geen post) Wettenseind 24 5674 AA Nuenen 040-2835424
Postadres Secretariaat EMK Klaprooshof 14 5672 XC Nuenen
KNVB verenigingscode BBJD07G
BTW NL005349199B02
KvK 40235998
Bank NL 31 RABO 0137 4868 12 Algemeen (geen contributie)
Bank NL 41 RABO 0136 6507 83 Alleen contributie leden
Bank NL 74 RABO 0132 9548 77 Alleen sponsoring

Bestuur

Mailadres bestuur bestuur@vvemk.nl
Voorzitter Eric van Gils voorzitter@vvemk.nl 06-27003863
Secretaris Hans van der Velden secretaris@vvemk.nl 06-14310485
Penningmeester Claire Gevers penningmeester@vvemk.nl 06-54356474
Bestuurslid – voetbalzaken Jeugd, ledenadministratie Walrick Dirkx ledenadministratie@vvemk.nl 040-2812657
Bestuurslid – voetbalzaken Senioren Vacature
Bestuurslid – accommodatie onderhoud Maarten van Happen maarten@vvemk.nl 06-53371602

Technische Commissie

Jeugd JO19/JO23 Vacature
Jeugd JO15/JO16/JO17 Arie van Schaijik tcjeugd@vvemk.nl 06-10998454
Jeugd JO14 Hugo van Nisselrooij tcjeugd@vvemk.nl 06-30381327
Jeugd JO12/JO13 Frank Barendse tcjeugd@vvemk.nl 06-55838523
Jeugd JO10/JO11 Sjef Sanders tcjeugd@vvemk.nl 06-13531246
Jeugd JO8/JO9 Jorge Verkade tcjeugd@vvemk.nl 06-18845597
Senioren algemeen Ronald Dielissen 06-30189108
Senioren algemeen John de Jong john@vvemk.nl 06-49878418
G-voetbal Vacature gvoetbal@vvemk.nl
EMK Meisjes MO11/MO13 Vacature
EMK Vrouwen Michelle Pranger vrouwen@vvemk.nl 06-11296738

Wedstrijdsecretariaat

Vriendschappelijke wedstrijden Vacature oefenwedstrijden@vvemk.nl
Wedstrijdsecretariaat Jeugd Ingrid de Haan wedstrijdsecretariaatjeugd@vvemk.nl 06-12881457
Wedstrijdsecretariaat Senioren John de Jong wedstrijdsecretariaatsenioren@vvemk.nl 06-49878418

Overigen

Activiteiten EMK Vacature
Consul (keuring velden) Tom van der Wijst tomvdwijst@hotmail.com 06-12755115
Grote Club Actie Toine van Deursen toine@deursen.nu 06-29518991
Jeugdkamp / Sport & Spel Frans van der Wijst 06-53299755
Kantine Vacature
Kascommissie Roland van Bergen vanbergenroland@gmail.com 06-48254803
Keeperstrainer Jeugd (woensdag) Chretien van der Horst 06-44082160
Keeperstrainer Jeugd (donderdag) Chretien van der Horst 06-44082160
Klussenteam Maarten van Happen klussenteam@vvemk.nl 06-53371602
Klussenteam Henk Verspeek klussenteam@vvemk.nl 06-10805130
Ledenadministratie Walrick Dirkx ledenadministratie@vvemk.nl 040-2812657
Scheidsrechterscoördinator Jeugd Sander Hoogland sander@vvemk.nl 06-14697182
Scheidsrechterscoördinator Senioren Sander Hoogland sander@vvemk.nl 06-14697182
Spaarkas Jac Hilt 06-42217534
Sponsoring Daan van de Ven daan_vandeven@hotmail.com 06-21936776
Terreinmeester Pim Jans pim.bonkswa@gmail.com 06-11481776
Terreinmeester Ralf de Groot 06-20498758
Toernooien EMK Fedor van Kuijk emktoernooien@gmail.com 06-21232081
Trainer selectie (EMK1 en EMK2) Ronnie Jansen dntonna@live.nl 06-18080348
Vrijwilligers coördinator Gert van Geffen 06-22411992
Vrijwilligers coördinator Ronald Bushoff r.bushoff@onsnet.nu 06-51517422
Website John de Jong website@vvemk.nl 06-49878418
Website Sietse Romijn website@vvemk.nl 06-81054465
Webwinkel Silvia Jacobs webshop@vvemk.nl 06-17803863