Maandag 22 juni: inleveren materialen

Geplaatst op: zondag 21 juni 2020 om 17:00.

Meestal worden rond deze tijd van het jaar alle materialen van de jeugdteams verzameld om ze weer klaar te maken voor het volgende seizoen. Dat is een behoorlijk karwei, waar binnenkort toch aan begonnen moet worden. Dit jaar wordt er echter nog getraind tot 11 juli. Daarom wil ik op maandag 22 juni tussen 19:00 en 21:00 uur vast de volgende spullen terughebben van alle teams:

  • Tas met shirtjes
  • Bidonrek met bidons
  • Waterzak met spons

De overige spullen wil ik terughebben bij de laatste training, of ook op 22 juni als je al niet meer traint met je team. Als ik op jullie laatste trainingsavond niet aanwezig ben, stop dan alles in je ballenhoek en geef (indien van toepassing) alle sleutels aan Pim, of mail me de kluiscode als je een niet standaard cijferslot hebt. In het ballenhok moeten dan de volgende materialen terug te vinden zijn:

  • Ballen met net
  • Hesjes (gewassen)
  • Petjes

Vast bedankt voor jullie medewerking, en graag tot volgende week maandag – Walrick Dirkx