Programma & Uitslagen

Aanw. Aanvang Klasse Nr. Wedstrijd Thuis Uit Scheidsrechter/uitslag
Zaterdag 16 november 2019
07:45 08:45 2e klasse 7 65135 Best Vooruit MO11-1 EMK MO11-2
08:00 09:00 3e klasse 11 54047 DBS JO9-3 EMK JO9-1
08:30 09:00 4e klasse 14 54413 EMK JO9-2 SBC JO9-4 Reinout Eijkman (MMZK09L)
08:30 09:00 5e klasse 20 54949 EMK JO9-3 SBC JO9-5G Jimme Reijt (NVBT20L)
08:30 09:00 3e klasse 13 89400 EMK JO8-1 Brabantia JO8-2 Gijs Leusden, van (RSGD55X)
08:30 09:00 4e klasse 25 91057 EMK JO8-2G Wilhelmina Boys JO8-3G Milan Geenen, van (PCWJ91F)
08:30 09:00 4e klasse 27 57589 EMK JO8-3 Geldrop JO8-4G Storm Reniers (RXPT010)
08:30 09:00 4e klasse 28 89436 EMK J08-4G RKVVO JO8-3 Boris Alessandro D’ (SPXX956)
09:00 10:00 2e klasse 4 4119 EMK G1G Rijen G2
09:15 10:00 3e klasse 15 52627 Geldrop JO10-3 EMK JO10-1
09:30 10:00 4e klasse 25 51101 EMK JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-3 Lucas Leij, van der (NJDZ739)
09:30 10:00 2e klasse 7 65262 EMK MO11-1 Boxtel MO11-1 Thijm Olfers (NNHM242)
09:45 10:30 4e klasse 24 49641 Tongelre JO10-1G EMK JO10-2
09:45 11:15 4e klasse 11 39558 Wilhelmina Boys JO14-1 EMK JO14-1G
10:30 11:30 3e klasse 13 49103 Brabantia JO11-2 EMK JO11-1
10:30 11:30 3e klasse 8 64996 EMK MO13-2 Mierlo Hout MO13-1 Koen de Ridder
10:30 11:30 3e klasse 8 41763 EMK JO13-1 Nuenen JO13-3 Abdelaziz Zaitouni
10:30 12:00 2e klasse 6 64277 Bergeijk MO13-1 EMK MO13-1
11:00 12:15 4e klasse 10 41451 Tongelre JO13-1G EMK JO13-2
11:30 13:00 3e klasse 8 32494 Wilhelmina Boys JO17-2 EMK JO17-1
11:30 13:00 3e klasse 5 87818 Deurne JO16-1 EMK JO16-1
12:00 13:00 5e klasse 13 36914 EMK JO15-1 Woenselse Boys JO15-2 Sander Hoogland
13:45 15:15 3e klasse 8 28860 SBC JO19-2 EMK JO19-1
14:30 15:30 2e klasse b 2328 EMK VE1 Brabantia VE2
Zondag 17 november 2019
08:30 10:00 5e klasse 859 74559 SBC VR2 EMK VR1
10:00 11:00 6e klasse 649 82361 EMK 4 Nuenen 9 John de Jong
10:00 11:00 6e klasse 651 82426 EMK 5 Braakhuizen 9 Louis Koenen
10:30 12:00 4e klasse 414 75500 SDO’39 2 EMK 2
10:30 12:00 4e klasse 412 75434 RKVVO 4 EMK 3
Vrijdag 22 november 2019
18:30 20:00 1e klasse 2 928 DZV/Biggelaar en Zn 2 EMK 1 A.A.M. (Ad) Broeders
Zaterdag 23 november 2019
08:00 08:45 4e klasse 14 54769 Woenselse Boys JO9-2 EMK JO9-2
08:30 09:00 3e klasse 11 56755 EMK JO9-1 Best Vooruit JO9-2
08:00 09:00 5e klasse 20 53971 Wilhelmina Boys JO9-5 EMK JO9-3
08:00 09:00 3e klasse 13 89426 Marvilde JO8-3 EMK JO8-1
08:00 09:00 2e klasse 7 65182 SCG’18 MO11-2 EMK MO11-1
08:00 09:00 4e klasse 28 89437 UNA JO8-3 EMK J08-4G
08:45 09:30 4e klasse 27 59091 SJO Juventud JO8-1 EMK JO8-3
09:30 10:00 3e klasse 15 49465 EMK JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-3
09:30 10:00 4e klasse 24 52371 EMK JO10-2 SV Unitas’59 JO10-5
09:00 10:00 4e klasse 25 51094 RKVVO JO10-5G EMK JO10-3
09:30 10:00 2e klasse 7 65289 EMK MO11-2 Nieuw Woensel MO11-1
08:30 10:00 3e klasse 8 64958 UNA MO13-1 EMK MO13-2
09:00 10:30 2e klasse 4 4125 DBS G1 EMK G1G
09:45 11:15 5e klasse 15 41102 Acht JO13-3 EMK JO13-3
09:45 11:15 3e klasse 5 34713 UNA JO16-2G EMK JO16-1
10:30 11:30 4e klasse 10 42594 EMK JO13-2 SV Unitas’59 JO13-4
10:30 11:30 3e klasse 13 47165 EMK JO11-1 Woenselse Boys JO11-2
11:30 12:45 5e klasse 13 35808 SV Unitas’59 JO15-5 EMK JO15-1
12:00 13:00 4e klasse 11 38496 EMK JO14-1G Gestel JO14-1G
11:30 13:00 3e klasse 8 40984 RKVVO JO13-2 EMK JO13-1
12:00 13:00 2e klasse 6 64127 EMK MO13-1 SDO’39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1
12:30 13:45 4e klasse 20 32746 Nuenen JO17-4 EMK JO17-2
13:30 14:30 3e klasse 8 29857 EMK JO19-1 Woenselse Boys JO19-1
13:30 14:30 3e klasse 8 32925 EMK JO17-1 Beerse Boys JO17-2
15:00 16:30 2e klasse b 2288 Wilhelmina Boys VE1 EMK VE1
Zondag 24 november 2019
08;30 10:00 6e klasse 651 80716 Best Vooruit 11 EMK 5
10:00 11:00 4e klasse 414 76007 EMK 2 Hoogeloon 2 Sander Hoogland
10:00 11:00 4e klasse 412 76018 EMK 3 UNA 3
10:00 11:00 6e klasse 649 82362 EMK 4 SBC 8 Louis Koenen
10:30 12:00 5e klasse 859 74631 Rood Wit V VR1 EMK VR1
12:30 14:30 4e klasse F 12402 EMK 1 Mifano 1 J.C.M. (Jacques) Dings