Alleen nr. 13 in 4e klasse speelt nacompetitie

Geplaatst op: zaterdag 22 september 2018 om 11:15.

De KNVB heeft de promotie/degradatieregelingen voor het nieuwe seizoen bekendgemaakt. Ten opzichte van het afgelopen seizoen is er één aanpassing gemaakt. Voor de vierde klasse speelt alleen de nummer 13 uit de ranglijst nacompetitie voor klassenbehoud en de nummer 14 degradeert. Nummer 12 hoeft dus geen nacompetitie te spelen en handhaaft zich -in tegenstelling tot vorig seizoen- rechtstreeks.

Afgelopen seizoen was de regeling van de 1e t/m de 4e klasse dat twee ploegen, de nummers 12 en 13 nacompetitie moesten spelen voor klassenbehoud en de nummer 14 degradeert. Dat blijft gehandhaafd voor de eerste, tweede en derde klasse. Alleen voor de vierde klasse is dat maar een ploeg die nacompetitie speelt voor klassenbehoud.