Attentie leiders/trainers: jullie hulp is nodig

Geplaatst op: zondag 21 februari 2021 om 19:45.

Het bestuur wil dringend jullie hulp en aandacht vragen voor het volgende:

  1. De goals na de laatste training aan de zijkant van het veld plaatsen
  2. De strafschopgebieden ontzien bij de training (plaats een verrijdbaar doel op een andere plaats dan de vaste doelen te gebruiken)

Toelichting 1:

Wekelijks zijn onze vrijwilligers achter de schermen hard aan het werk om onze velden bespeelbaar te houden, en de velden worden wekelijks gemaaid. Indien de goals op vaste plekken op de velden blijven staan, ontstaan er slijtageplekken rondom de goals en kan er ook niet gemaaid worden. De doelen hoeven slechts aan de zijkant van de velden te staan (een kleine moeite toch?).

Toelichting 2:

De strafschopgebieden zijn de plekken die na de wedstrijden het meeste rust moeten hebben, i.v.m. de slijtage en belasting. Wij zien veel teams die de vaste doelen gebruiken voor afwerken op goal, gebruik hier verrijdbare goals voor en zet ze b.v. aan de zijkant van de velden (ook gemakkelijk bij het opruimen).

We hebben allemaal een bespeelbaar veld nodig voor zowel trainingen als wedstrijden, wij hebben daarvoor jullie dringende hulp nodig!

Bedankt om ‘ons’ spelletje voor iedereen leuk te houden!

 

Even voor de duidelijkheid: dit is dus duidelijk niet de bedoeling!

Bestuur EMK