Bij “de grote jongens” meeluisteren in de kleedkamer

Geplaatst op: woensdag 6 februari 2019 om 19:30.

Zondag 3 februari was ik eindelijk Pupil van de Week, na een winterstop en 2x een afgelaste wedstrijd.

EMK tegen RKDSV, die stonden nog wel op de 3e plaats dus het zal een spannende wedstrijd worden. In de auto zei ik nog: “ik ben wel een beetje zenuwachtig, maar heb er wel heel veel zin in”. In de kantine heb ik even op Frans zitten wachten, toen was Frans er en mocht ik naar de bestuurskamer. In de bestuurskamer hebben ze uitgelegd wat er allemaal ging gebeuren, toen kwam er nog een hele gave verrassing: ik kreeg een EMK shirt met nummer 600, ik ben het 600e lid bij EMK. Ook heb ik nog een bal gekregen en een leuk beeldje van EMK: echt super cool.

Voor de wedstrijd ging ik het veld op om warm te lopen, goals te oefenen en met de bal te schieten. Ook mocht ik bij “de grote jongens” meeluisteren in de kleedkamer. Toen zijn we met de voetballers en de scheidsrechter het veld opgelopen, iedereen een high five gegeven en een super gave goal gemaakt. In de dug-out de wedstrijd gekeken en nog buiten gevoetbald met de andere kinderen die aanwezig waren.

Wat een super gave middag.

Bedankt EMK !!

Groetjes Siem Huijberts