Blijf voetbalfit, juist in corona-tijd!

Geplaatst op: zondag 11 april 2021 om 13:00.

De avondklok gaat sinds 31 maart een uurtje later in, om 22 uur. Dit is goed nieuws voor de voetballers die in de avonduren met elkaar willen trainen. Hierbij leuke voorbeeldtrainingen die aansluiten bij de huidige maatregelen.

Het is ’s avonds langer licht en de zon laat zich weer steeds vaker zien. Ideaal weer om lekker het veld op te gaan. Voetballers en voetbalsters tot en met 26 jaar mogen gewoon trainen, spelers en speelsters van boven de 27 mogen trainen met maximaal vier personen. Ook dan zijn er voldoende mogelijkheden om lekker te voetballen.

Jeugdteams

Voor voorbeeldtrainingen op Rinus – het trainingsplatform van de KNVB -, klik hier

Senioren t/m 26 jaar

Voor voorbeeldtrainingen op Rinus – het trainingsplatform van de KNVB -, klik hier

Senioren vanaf 27 jaar

Voor voorbeeldtrainingen op Rinus – het trainingsplatform van de KNVB -, klik hier