Competitiewedstrijden A-categorie januari uitgesteld

Geplaatst op: dinsdag 4 januari 2022 om 16:30.

We gaan ons opmaken voor een nieuw jaar waarin we wederom de strijd aan moeten gaan met het coronavirus. Met de huidige maatregelen ligt het amateurvoetbal tot minimaal 14 januari stil. De hoop is echter dat het kabinet bij de eerstvolgende persconferentie het sporten in groepsverband weer toegankelijk maakt.

De KNVB wil in het weekeinde van zaterdag 5 en zondag 6 februari weer beginnen met de competities in het amateurvoetbal.
Als we weer de velden op mogen vanaf 14 januari dan kan de competitie drie weken later weer van start gaan. De KNVB hoopt dan ook dat de coronamaatregelen in de sport vanaf volgende week zaterdag (15 januari) versoepeld zullen worden. Mocht dat niet het geval zijn dan komt het amateurvoetbal in een lastig pakket terecht.

Op dit moment staan er al behoorlijk wat inhaalwedstrijden open en daar komen wellicht meerdere wedstrijden bij.  Voor alle klasses in de A-categorie zijn de geplande competitiewedstrijden voor  januari al geschrapt.

4e klasse F
(07) 
VOW – DVS
(09) RKGSV – EMK, Pusphaira – DOSL
(10) Avesteyn – VOW, Acht – DVS, DOSL – Tivoli, Mariahout – Pusphaira, Woenselse Boys – Eli, EMK – WEC, Boskant – RKGSV
(11) WEC – DOSL, VOW – Woenselse Boys, Tivoli – Eli, RKGSV – Acht, Pusphaira – Boskant, Mariahout – Avesteyn, DVS – EMK
(12) EMK – VOW, DOSL – DVS, RKGSV – Pusphaira, Acht – Tivoli, Eli – Mariahout, Woenselse Boys – Avesteyn, Boskant – WEC
(13) Mariahout – Boskant, DOSL – Acht, WEC – RKGSV, DVS – Eli, VOW – Tivoli, Avesteyn – EMK, Woenselse Boys – Pusphaira

Informatie van amateurvoetbaleindhoven.nl ©