Corona maatregelen sport

Geplaatst op: zondag 22 augustus 2021 om 08:55.

Afgelopen vrijdag heeft het kabinet bekend gemaakt dat het huidige pakket aan maatregelen wordt verlengd tot 20 september. De volgende corona maatregelen zijn nog van kracht voor o.a. het amateurvoetbal:

Trainen en spelen van wedstrijden: alle voetballers mogen volledig trainen én wedstrijden spelen tegen teams van andere verenigingen.

Publiek: het is toegestaan publiek toe te laten op de accommodatie. Er geldt geen maximum aantal personen, uitgangspunt is dat er 1,5 meter afstand gehouden wordt. Reserveren is niet nodig, triage (gezondheidscheck) en placering blijven wel van kracht.

Horeca/ kantine: horeca, en dus ook sportkantines, mogen tot middernacht open. Er geldt geen maximumaantal personen, uitgangspunt is dat er 1,5 meter afstand gehouden wordt. Reserveren is niet nodig, triage (gezondheidscheck) en placering blijven wel van kracht.

Kleed- en doucheruimtes: deze mogen sinds zaterdag 5 juni weer gebruikt worden.