De noodklok: EMK zoekt scheidsrechters senioren

Geplaatst op: donderdag 21 maart 2024 om 16:45.

Op zowel zaterdag als zondag zijn er altijd 22 spelers en teambegeleiders die met veel enthousiasme- en plezier hun wedstrijden spelen. Toch vergeten velen dat zonder scheidsrechter een wedstrijd niet gespeeld kan worden.

Vanwege het toenemend- en aanhoudend commentaar op deze vrijwilligers(!), die nota bene op hun vrije zondag voor jullie op het veld staan, zijn 2 scheidsrechters per direct gestopt.

EMK is dringend op zoek naar geïnteresseerden die op zaterdag (jeugd JO17/JO19/JO23) of zondag (Senioren) een wedstrijd willen fluiten. Indien wij niet in staat zijn om op korte termijn enkele scheidsrechters te vinden, zullen teams zelf voor een scheidsrechter moeten zorgen of zelf de wedstrijden moeten fluiten (wat nu al het geval is).

Voor meer informatie en/of belangstelling, neem contact op met Sander Hoogland (gegevens op de contactpagina).