De Week van de Scheidsrechter

Geplaatst op: woensdag 3 oktober 2018 om 20:15.

De Week van de Scheidsrechter begint op zaterdag 6 oktober. Tot en met 14 oktober staat het uitspreken van waardering naar de scheidsrechter centraal, ook op de Nederlandse voetbalvelden. Alle 35.000 (assistent-)scheidsrechters maken het immers mede mogelijk dat zoveel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten.

Ons verzoek aan iedereen is om ervoor te zorgen dat spelers, staf, supporters en andere aanwezigen voor de wedstrijd applaudisseren voor de scheidsrechter.

Hoe kan je dat doen?

Vooraf
Stem deze actie af met je aanvoerder(s) en zorg er samen voor dat het hele team weet wat er gebeurt en waarom.

De actie zelf
Op het veld introduceert de aanvoerder de actie aan alle aanwezigen, eventueel samen met jou als trainer: “Graag willen wij dit moment gebruiken om met zijn allen te klappen voor de scheids en hem/haar te bedanken voor zijn/haar harde werk het hele jaar door! Scheids, bedankt!”. (applaus)

Achteraf
Vergeet niet om dit moment te delen via social media met #SCHEIDSBEDANKT zodat het applaus niet beperkt blijft voor die ene scheidsrechter.