Dringend gezocht: hulp voor de kantine

Geplaatst op: dinsdag 20 augustus 2019 om 07:15.

Onze kantine is het kloppend hart van onze vereniging. Daar worden kampioenschappen bezongen en verloren wedstrijden weggespoeld. Vriendschappen gesloten en wedstrijden nagepraat. En niet alleen sportief en sociaal maar ook financieel: de inkomsten van de kantine zijn van dezelfde grootte als de jaarlijkse contributie. Die kunnen we echt niet missen.

We zijn dringend op zoek naar extra mensen die willen komen helpen in de kantine. En dan vooral volwassenen. Eens per maand, eens per twee weken een paar uurtjes: alle hulp is welkom.

Op dit moment hebben we de donderdag bezet maar staan de zaterdag en de zondag nog open. Daar hebben we onvoldoende mensen voor. En als er geen leden naar voren komen dan heeft dat zeer ernstige gevolgen voor onze vereniging: De kantine dicht en contributie omhoog om het maar eens duidelijk te zeggen.

Ik wil iedereen vragen om een stap extra voor onze club te doen. Meld je bij mij aan voor een paar uurtjes per maand en help zo onze club!

Namens het bestuur,

Richard du Croo de Jongh
Voorzitter voetbalvereniging EMK (Nuenen)
06 1399 1842