Dringende mededeling bestuur EMK

Geplaatst op: vrijdag 15 december 2023 om 10:00.

Vanwege de aanhoudende- en veelvuldige regenval van de laatste weken, in combinatie met het niet beschikbaar zijn van veld 2 vanwege migratie van gras- naar hybrideveld, zijn onze velden te zwaar belast en niet meer bespeelbaar. De afgelopen weken hebben we het standpunt gehanteerd om zoveel mogelijk te laten trainen en wedstrijden te laten spelen. Helaas moeten we vaststellen dat dat zo niet langer kan.

We hebben daarom helaas (in nauw overleg met de accommodatie commissie en consul), moeten besluiten dat met onmiddellijke ingang de winterstop begint, er zijn op 14-, 15-, 16- en 17 december geen trainingen en/of wedstrijden bij EMK meer mogelijk.

We zullen bekijken of we in samenspraak met het bedrijf dat de onderhoud van de velden doet, de velden tijdig kunnen prepareren voor het hervatten van de trainingen op maandag 8 januari, daarover volgt later meer.

Bestuur EMK