Eerst de teleurstelling ….. later de trots

Geplaatst op: zondag 10 juni 2018 om 22:00.

Vandaag speelde EMK 2 in de tweede ronde van de nacompetitie tegen Zwaluw 2 voor een finaleplaats in de nacompetitie. Het was een strijd die in grote delen van de wedstrijd gelijk opging en beide partijen volledig aan elkaar gewaagd waren. EMK nam via Willem Brouwer een 1-0 voorsprong die net voor rust werd genivelleerd, 1-1.

Na rust waren de doelkansen schaarser, moest ‘good old’ Peter Beekmans een onmogelijke redding verrichten (met een blessure en uitvallen tot gevolg) en was uiteindelijk 2x een verlenging en de onvermijdelijke pingels het gevolg. Uiteindelijk ging Zwaluw na strafschoppen door naar de finale.

Eerst was er de teleurstelling maar uiteindelijk kan EMK 2 met trots terugkijken op een 3e plaats in de competitie en uiteindelijk 2 ronden nacompetitie. Het team heeft teamgeest, strijdlust en vriendschap laten zien gedurende het hele seizoen, waarop het met trots kan terugkijken.

Suc6 allemaal met alles wat iedereen gaat doen, een fijne vakantie en bedankt voor een prachtig seizoen !

Trots 💛🖤