EMK 6 / Genestho’s: de terechte kampioen 6e klasse

Geplaatst op: maandag 15 april 2024 om 14:45.

Uiteraard zat er op de vroege zondagochtend de nodige spanning op bij EMK 6 / Genestho’s voor de mogelijke kampioenswedstrijd in- en tegen Budel. Alle voorbereidingen waren genomen voor een waar kampioensfeest op sportpark Wettenseind, waar zelfs de weergoden hun weersvoorspellingen op hadden afgestemd.

Ondanks de wedstrijdspanning vooraf, bleken de boys in ‘yellow & black’ een maatje te groot voor de gastheer uit Budel en werd intussen in Nuenen het springkussen, de geluidinstallaties en de platte kar alvast voorbereid voor een waar kampioensfeest waar menige profclub jaloers op zou zijn.

En een feest werd het: enkele bedrijven in de omgeving van Nuenen e.o. hebben vandaag een mannetje minder 😉

Proficiat mannen!