EMK 7 (Ghenesto’s) – Braakhuizen 5 7 – 1

Geplaatst op: zondag 22 mei 2022 om 17:45.

Terwijl in Eindhoven het feestje van Lakedance plaatsvond, stond het Wettenseind vandaag volledig in het teken van dé kampioenswedstrijd van EMK 7/Ghenesto’s tegen Braakhuizen. De spanning zat vanaf het eerste fluitsignaal in de ploeg die in de beginfase veelal speelde met de gedachte van ’t zal toch niet’. De ploeg van coach Yordi en Paul had nogal wat defensieve zekerheid ingebouwd en speelde behoudend, terwijl Braakhuizen haar sportieve plicht deed door voluit op de aanval te spelen en te gaan voor de spaarzame kansen. Groot was de opluchting van de grote aanhang van EMK, toen in de 26e minuut Luke Hilt uit de rebound de 1-0 voorsprong noteerde en de spanning enigszins afnam. Toch was de wedstrijd met de rust (stand 1-0) zeker nog niet gespeeld.

Ook in de beginfase van de 2e helft was de spanning bij de trouwe aanhang van EMK nog voelbaar, kreeg Braakhuizen kansen op de gelijkmaker  terwijl ook EMK probeerde de beslissing in de wedstrijd te forceren. In de 64e minuut van de wedstrijd ontsnapte Farid Verbon aan de buitenspelval van Braakhuizen, kwam 1:1 met de keeper van Braakhuizen en met een prachtige lob besliste hij de wedstrijd (2-0). Vanaf dit moment was EMK ‘los” en waren het Nik van Wetten (3-0), Kevin Aarts (4-0), Koen Gerrits (5-0), Robin Korsten (6-0) en nogmaals Kevin Aarts (7-0) die het kampioenschap van EMK glans gaven. In de slotminuut van de wedstrijd scoorde Braakhuizen nog haar eretreffer van een uiterst sportieve wedstrijd (7-1).

Het bleef nog lang onrustig op het Wettenseind …..