EMK – Alem 2 – 2, Alem w.n.s. 2-4

Geplaatst op: maandag 4 juni 2018 om 20:00.

In de 4e minuut liet Alem zien dat het niet naar Nuenen gekomen was om iets weg te geven. Een voorzet vanaf rechts werd bij de eerste paal door een aanvaller net niet op waarde geschat. Na deze fase was EMK de bovenliggende partij. Een voorzet vanaf rechts door Rick Slaats belandde op de lat. In de 17e minuut moest de Alem doelman redding brengen nadat Geert-Jan Kemperman via een voorzet die van richting werd veranderd bijna doel trof. EMK kwam op een 1-0 voorsprong uit een vrije trap die door Ruud Boerema in de linkeronderhoek werd geplaatst. EMK doelman Edwin Cuppen voorkwam in de 27e minuut de gelijkmaker in een één tegen één situatie. Tom Diender’s schot in de 36e minuut belandde helaas slechts op de paal. Met deze zeker verdiende 1-0 voorsprong ging EMK de rust in.

In de 53e minuut kwam Alem op gelijke hoogte nadat Diender in een duel zichzelf blesseerde en de Alem aanvaller deze kans niet onbenut liet. EMK kwam in de 60e minuut weer op voorsprong nadat een mooie steekbal van Dennis Degens door Rick Frederiks werd afgerond. Alem toonde veerkracht en kwam in de 79e minuut weer op gelijke hoogte middels een terecht toegekende penalty. Na een domme rode kaart voor EMK moest het team verder met 10 spelers. Beide teams wisten in de reguliere speeltijd niet meer te scoren. In de verlenging wisten beide teams de stand ook niet meer te veranderen en moesten strafschoppen beslissen welk team verder zou gaan in de nacompetitie. Alem was gelukkiger in deze strafschoppen serie en gaat door naar de volgende ronde.

2017 2018 EMK-1

EMK rest slechts de 3e plaats in de competitie, op zich een mooie prestatie, en gaat nu bouwen aan een nieuw team.