EMK en Toon van der Loo einde seizoen uit elkaar

Geplaatst op: donderdag 15 december 2016 om 20:45.

EMK en hoofdtrainer Toon van der Loo hebben in prima overleg met elkaar besloten om aan het einde van het seizoen de wegen te laten scheiden.

In de afgelopen 3 seizoenen heeft Toon van der Loo met EMK het kampioenschap in de 4e klasse behaald (waardoor EMK is gepromoveerd naar de 3e klasse), waar het nu voor het tweede opeenvolgende seizoen uitkomt. Toon van der Loo heeft afgelopen drie seizoenen aan een mooie selectie gebouwd die ruimschoots potentie bied voor de toekomst. Ofschoon de prestaties en de sfeer binnen de vereniging op dit moment prima zijn, lijkt het voor beide partijen een goed moment om aan het einde van het seizoen een nieuwe uitdaging aan te gaan.

Het bestuur van EMK is Toon van der Loo uitermate erkentelijk voor zijn vakmanschap en loyale inzet voor de vereniging gedurende de afgelopen drie seizoenen. Beide partijen zijn dan ook enorm gemotiveerd om de goede samenwerking voort te zetten tot aan het einde van dit seizoen!

Toon van der Loo