EMK-ers van het jaar: Ronnie Jansen & Piet van Kraaij

Geplaatst op: maandag 8 januari 2024 om 12:30.

Op een drukbezochte Nieuwjaarsreceptie werd geheel volgens traditie de EMK-er van het jaar bekend gemaakt.

De commssie (bestande uit de laatste 3 EMK-ers van het jaar), kozen ditmaal 2 EMK-ers van het jaar, te weten: Ronnie Jansen en Piet van Kraaij. Beide heren hebben zich afgelopen jaar bijzonder ingespannen om het selectievoetbal binnen EMK onder uitdagende omstandigheden te blijven vormgeven en te zorgen voor voldoende toekomstperspectief.

Zo is Ronnie Jansen die jarenlang zelf actief was als selectiespeler, nu als hoofd- en jeugdtrainer actief en speelt hij een prominente rol binnen het Jeugdplan en het toekomstbeleid van EMK.

Piet van Kraaij is ook jarenlang actief geweest als speler en nu al enkele jaren de ‘vaste’ assistent van Ronnie, die met name zorgt voor een zeer belangrijk element zoals teambuilding en teamgeest.

Stap-voor-stap krijgt ook de selectie richting de komende jaren meer en meer vorm en wordt gaandeweg de weg naar boven weer ingeslagen! Zet hem op heren, ben trots op deze benoeming ….. en daarna weer door!

Bedankt voor de inzet de afgelopen jaren en veel succes de komende periode bij deze schitterende club!