EMK Genestho’s: kampioen in stijl

Geplaatst op: maandag 4 juni 2018 om 19:30.

EMK 6 heeft in de laatste wedstrijd geen fout gemaakt door te winnen van de tegenstander Unitas 12.

Het team is daarmee kampioen geworden met één puntje voorsprong op dorpsgenoot RKGSV 3. Sommige wedstrijden waren makkelijk, maar soms moest geknokt worden voor de overwinning. Het gemiddelde van 7 doelpunten voor en 1 tegen per wedstrijd blijft indrukwekkend ook al speelt men in de kelder van de KNVB-competitie. De kampioenstitel werd gevierd met champagne en oesters en men maakte een zegetocht door het dorp op de “platte kar”. Voor de 27 spelers en de begeleiders was de kampioenstitel een apotheose van 5 jaar samenwerking. Aan de hoeveelheid kampioenshirts was te merken dat het team een grote aanhang heeft.

 2018-06-03 EMK 6 kampioen (27)

Met het mooie weer was de pret compleet op het sportpark Wettenseind.