EMK JO12-1 (najaar) kampioen 3e klasse

Geplaatst op: maandag 7 januari 2019 om 18:45.

Op de laatste speeldag van 2018 speelde EMK op zaterdag 15 december de thuiswedstrijd tegen DVS.

Met de wetenschap dat een overwinning het kampioenschap in de 3e klasse zou opleveren, waren vele ouders, opa’s en oma’s, broertjes,zusjes en de trouwe fans van JO12-1 massaal naar sportpark Wettenseind gekomen.

Dan naar de wedstrijd die vanaf het begin niet echt een wedstrijd mocht worden, daarvoor was het klasseverschil simpelweg te groot. Nadat EMK al snel op voorsprong was gekomen werd de wedstrijd met een reguliere 7-0 overwinning afgesloten en was het kampioenschap voor EMK een feit.

Proficiat spelers en begeleiding van JO12-1, die na afloop van de wedstrijd nog een aardig feestje hebben gebouwd in de kantine van EMK.