EMK JO13-1 soeverein kampioen

Geplaatst op: zondag 26 mei 2019 om 08:45.

Feitelijk was het kampioenschap vorige week al binnen na de wedstrijd tegen de naaste concurrent DBS. Deze werd met 4-2 gewonnen. Met 3 punten voorsprong en een veel beter doelsaldo kon het kampioenschap de jongens van trainers Jasper, Thijs en Ramon en teamchef Marco eigenlijk al niet meer ontgaan. Van kampioenskoorts was bij EMK dus tijdens de wedstrijd tegen Wilhelmina Boys weinig te merken. Met gemak werd ook de elfde en laatste wedstrijd van deze competitie gewonnen, net als de tien voorgaande. Deze keer werd het 15-0, en kon de kampioensvlag definitief gehesen worden.

Na afloop werd het feestje nog stevig gevierd in de kantine. Alle spelers, al tijdens de wedstrijd gehuld in kampioensshirt, kregen een persoonlijk woordje van Thijs en een aandenken aan het kampioenschap uit handen van Jasper. Hoogtepuntje was nog dat Evrie zich aan zijn woord hield: “Als we kampioen worden , ga ik kaal”. En zo geschiedde ter plekke in de kantine.