EMK JO15-3 stapt uit de najaarscompetitie

Geplaatst op: vrijdag 16 november 2018 om 19:45.

Ambitie, Sportiviteit & Gezelligheid zijn de kernwaarden van EMK. Daarnaast zijn het ook belangrijke ingrediënten die het spelletje in het weekend zo leuk maken, maar als je deze elementen mist kan het plezier, de wil om te winnen en uiteindelijk ook de inspiratie- en motivatie bij spelers en begeleiding ontnemen.

Na 5 kansloze competitiewedstrijden en een doelsaldo van 1-43, heeft EMK JO15-3 het moedige besluit genomen om niet langer deel te nemen aan de (najaars) competitie maar zich onderling door extra trainingen te gaan voorbereiden op het voorjaars seizoen.

De competitiewedstrijd van zaterdag 17 november tegen Geldrop gaat derhalve niet door.

Respect voor dit besluit JO15-3 en we hopen jullie binnenkort weer te zien in de voorjaarscompetitie !