EMK MO13-1 – ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1 5 – 0

Geplaatst op: maandag 23 mei 2022 om 21:15.

Het was vanavond even onzeker (vanwege het onweer en de stevige regenbuien) of deze inhaalwedstrijd door kon gaan, maar uiteindelijk begon de wedstrijd met een kleine 10-minuten vertraging. In het begin van de wedstrijd was het even zoeken voor EMK naar het juiste balgevoel, de spanning omtrent het naderende kampioenschap speelde zeker mee. DOSL/Heeze probeerde er zeker een wedstrijd van te maken en haar sportieve plicht te doen, maar EMK trok stap-voor-stap het initiatief naar zich toe. Nadat de openingstreffer (1-0) was gemaakt door EMK viel de spanning van de ploeg af en werd er vrijuit gevoetbald. Net voor rust viel de 2-0 en het in grote getale opgekomen publiek voelde een historisch moment naderen.

Na rust hield het op met zachtjes regenen, gaf DOSL/Heeze nog prima partij maar uiteindelijk was het fysieke verschil tussen beide ploegen datgene wat de doorslag gaf vanavond. EMK maakte duidelijk dat de 3 punten vandaag op het Wettenseind zouden blijven en daarmee (samen met MO13-2) als eerste meisjesteams in de geschiedenis van EMK het (voorjaars) kampioenschap gingen behalen. De score liep in de tweede helft nog op naar een 5-0 eindstand waarna de geel-zwarte fakkels en het ‘we are the champions’ zorgden voor een ware huldiging van de dames van EMK.

Het bleef nog lang onrustig op het Wettenseind …..