Girl power bij EMK

Geplaatst op: woensdag 17 oktober 2018 om 17:30.

Naast het traditionele jongens- en herenvoetbal, is het meisjes- en damesvoetbal bij EMK aan een behoorlijke opmars bezig.

Het damesvoetbal heeft een pioniersrol vervuld binnen EMK en sinds dit seizoen  hebben enkele enthousiaste EMK dames (Jennifer, Kayleigh, Lonneke en Michelle), het voortouw genomen (mede geïnitieerd  door Lex van Meurs en Juan Klerkx) om ook de meisjesteams binnen EMK ‘een boost’ te geven. Ook vanuit het bestuur is dit initiatief omarmd en maximaal ondersteund met een snel groeiende belangstelling voor het meisjesvoetbal tot gevolg.

EMK VR1, ST Nuenen/EMK MO13-2 en ST Nuenen/EMK MO11-1 beleven wekelijks heel veel plezier aan ‘het spelletje’ en dat is waar voetbal bij EMK voor bedoeld is.

Mooi om jullie zo enthousiast en bevlogen te zien: You Go EMK-girls !