Heel veel plezier dit bijzondere seizoen

Geplaatst op: vrijdag 18 september 2020 om 16:15.

Het is zover. Na maanden wachten beginnen komend weekend dan eindelijk voor íedereen de competities weer. Een nieuw seizoen dat op voorhand anders gaat zijn dan alle andere seizoenen. Een onzeker seizoen, waarbij we meer dan ooit moeten samenwerken om het te laten slagen. Maar als we dat doen, dan kunnen we weer genieten van al die kleine dingen die we de afgelopen tijd zo gemist hebben, die voetbal zoveel meer maken dan alleen een spelletje.

De poorten zijn weer open, we gaan weer beginnen. We wensen alle voetballers, trainers, scheidsrechters, kantinebeheerders, materiaalmannen, voorzitters en al die andere vrijwilligers en voetballiefhebbers van Nederland heel veel plezier dit bijzondere seizoen!

Klik hier voor het bekijken van de bijbehorende video