Henk en Jan Janssen benoemd tot erelid van EMK

Geplaatst op: maandag 27 mei 2019 om 08:30.

De gebroeders Henk en Jan Janssen zijn gezamenlijk al 110 jaar lid van EMK. Op zaterdag 25 mei 2019 werden beide door voorzitter Richard du Croo de Jongh benoemd tot erelid van de vereniging.

Aanleiding hiervoor was het feit dat Henk en Jan voor de allerlaatste keer een training verzorgden voor de Sport-en-Spelgroep van EMK. Henk heeft dit gedurende 23 jaar gedaan, en Jan 14 jaar. Honderden spelers van EMK (of inmiddels daarbuiten) zijn hun voetbalcarrière begonnen onder de leiding van de gebroeders. Daarnaast hebben Henk en Jan in hun lange historie bij EMK gevoetbald in het eerste team, en vele functies vervuld. Beide zijn nog steeds actief als lid van het klusteam. De voorzitter noemde de gebroeders de ruggengraat van de vereniging al sinds de oprichting.

Het verleende erelidmaatschap werd door het toegestroomde publiek, waaronder veel voormalige pupillen van Henk en Jan, toegejuicht.