Hoe gaat het met onze meidenteams?

Geplaatst op: dinsdag 13 november 2018 om 18:15.

Na 7 speelronden is het tijd om van onze meidenteams eens kort de balans op te maken.

ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 heeft na een sterke competitieopening ook de teams uit het bovenste deel van de ranglijst gehad en ook gemerkt dat er teams zijn waar de meiden al langer samen voetballen. Vol enthousiasme wordt er elke week weer toegeleefd naar de dag van de wedstrijd, waar elke week met enorm veel plezier wordt gestreden om de 3 punten.

ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 heeft na de eerste wedstrijd de smaak van de overwinning te pakken en tot nu toe is er nog geen enkel team opgewassen geweest tegen de brok energie en het enthousiasme van de trotse koploper uit Nuenen. Ook deze meiden gaan binnenkort de teams uit het bovenste deel van de ranglijst treffen, wat vooraf al prachtige duels beloven te worden.

 

 

Blijf samen lekker genieten meiden !