John Nelissen nieuwe hoofdtrainer EMK

Geplaatst op: zondag 12 mei 2024 om 21:50.

Vanaf het volgend voetbalseizoen 2024-2025 is John Nelissen de nieuwe hoofdtrainer van EMK. Nelissen volgt hiermee Ronnie Jansen op, die na 4 seizoenen als assistent-trainer aan de slag gaat bij RKSV Nuenen.

Als speler was de 29-jarige Helmonder onder meer actief bij Best Vooruit, HVV Helmond en Gestel. Op dit moment is Nelissen assistent-trainer bij FC Eindhoven Vrouwen.

‘Ik heb een ontzettend goed gevoel bij deze mooie club. De ambities en het clubkarakter spreken me enorm aan en tijdens de gesprekken met EMK voelde ik direct een prima klik. Uiteraard ga ik er alles aan doen om de lat zo hoog mogelijk te leggen en kijk ernaar uit om het beste in de spelersgroep naar boven te halen’.

Namens EMK wensen wij John veel succes maar ook veel plezier!