Kerst attentie Senioren teams

Geplaatst op: zaterdag 26 december 2020 om 13:00.

Al bijna 3 maanden moeten we jullie missen op de Eeneindse velden. Dat is natuurlijk veel te lang. We hopen dat we januari goed nieuws krijgen en dat we jullie in ieder geval weer kunnen verwelkomen om een balletje te trappen. Hopelijk wordt dat snel gevolgd door de mogelijkheid om weer een gezellige kantineavond met elkaar te hebben. Onder het genot van een biertje kijken naar slechte Europa League wedstrijden, een kaartje leggen en ondertussen slap ouwehoeren over van alles.

Middels dit pakket willen we laten weten dat we jullie niet vergeten zijn. We hopen dat jullie snel met elkaar kunnen genieten van dit pakket en dat jullie snel weer op het Wettenseind te vinden zijn.

Zorg er in de tussentijd voor dat je gezond blijft en dat je goed op elkaar let! Prettige feestdagen en een gezond 2021!

Bestuur EMK

De aangeboden attentie is mede mogelijk gemaakt door onze trouwe sponsoren Koekie en TextielDruk Nuenen.