Realisatie mindervaliden toilet

Geplaatst op: maandag 18 januari 2021 om 19:15.

Bij EMK hanteren we de opvatting ‘voetbal is voor iedereen’. We bieden met veel enthousiasme elke dag en 7 dagen per week plaats aan pupillen-, jeugd-, senioren-, zaal, G-, meisjes- en vrouwenvoetbal. Wij werken er hard aan om ook onze accommodatie mee te laten ontwikkelen en groeien gebaseerd op diezelfde opvatting.

Afgelopen zomer hebben we met de enthousiaste hulp van leden en vrijwilligers een mindervaliden toilet gerealiseerd. Afgelopen zaterdag 16 januari bracht Betty Schelle (district coördinator Zwaluwen Jeugd Actie Zuid I KNVB), een bezoek aan EMK om het eindresultaat persoonlijk te bewonderen.

(klik op de foto voor een vergroting)

Betty overhandigde vervolgens symbolisch de subsidie namens de Zwaluwen Jeugd Actie KNVB aan voorzitter Eric van Gils en penningmeester Sjoerd Stooker.