Selectie EMK seizoen 2020/2021

Geplaatst op: donderdag 16 juli 2020 om 16:30.

Hierbij de selectie EMK voor het seizoen 2020/2021, uitkomend in de 4e klasse F (Zuid I).

Selectie:

Keepers: Mike van Elderen, Robin Verhoeven

Verdedigers: Hein van den Bosch, Luke Hilt, Wesley Hunting, Daan de Jong, Pim Regli, Leon Roijakkers, Timo Rooijakkers

Middenvelders: Bart Dankelman, Sem van den Dungen, Ilker Kiliç, Rick van der Hoeven, Dillon van de Poel, Sander Roijakkers, Robert van de Ven

Aanvallers: Kevin Aarts, Rick van den Bogaard, Tommie van Elst, Mark van Happen, Roy Jansen, Alex van Otterdijk, Jeffrey Perts, Daan van de Ven


Nieuwe Spelers: Rick van den Bogaard (EMK lager team), Bart Dankelman (Nuenen), Mike van Elderen (EMK, lager team), Tommie van Elst (EMK, lager team), Mark van Happen (Nieuw Woensel), Rick van der Hoeven (terug na knieblessure), Wesley Hunting (Nuenen), Roy Jansen (Nuenen, lager team), Jeffrey Perts (Sterksel), Leon Roijakkers (buitenland), Sander Roijakkers (Nuenen), Timo Rooijakkers (Nuenen)

Vertrokken spelers: Stef Hagen (onbekend), Bart Heezemans (lager team), Yannick Leenen (Woenselse Boys), Jordi Linders (gestopt), Christian Messerschmidt (Braakhuizen), Eric Ribot (gestopt vanwege blessure), Sjef Sanders (lager team)


Staf:

Trainer: Ronnie Jansen

Assistent-trainer: Piet van Kraaij

Teammanager: Rick Boerema

Assistent-scheidsrechter: vacature

Verzorger/Fysiotherapeut: Koen van Erk


Hoofdsponsor: