Selectie EMK seizoen 2022/2023

Geplaatst op: dinsdag 20 september 2022 om 19:30.

Hierbij de selectie EMK voor het seizoen 2022/2023, uitkomend in de 5e klasse  (Zuid I).


Selectie:

Kevin Aarts, Thijs Aldenhoven, Rick van den Bogaard, Jarco Brusselaars, Finn van Dooren, Stan van den Dungen, Daan de Jong, Lucas van der Leij, Thijm Olfers, Dillon van der Poel, Steve de Ronde, Sietse Romijn, Sjef Sanders, Gijs van Schaijik, Joris Scheppers, Lorenzo Sneijers, Ahmed Taha, Daan Tappel, Kostas Triantos, Teun Vereijken, Tayfun Yilmaz

Nieuwe Spelers:

Thijs Aldenhoven (eigen jeugd), Jarco Brusselaars (Dommelen), Finn van Dooren (eigen jeugd), Stan van den Dungen (eigen jeugd), Thijm Olfers (eigen jeugd), Sietse Romijn (DVS), Gijs van Schaijik (eigen jeugd), Ahemd Taha (WODAN), Kostas Triantos (DVS), Tayfun Yilmaz (Marvilde)

Vertrokken spelers:

Luke Hilt (lager team), Roy Jansen (gestopt), Alex van Otterdijk (Nuenen lager team), Jeffrey Perts (onbekend), Pim Regli (Stiphout Vooruit), Leon Roijakkers (gestopt), Daan van de Ven (lager team), Robert van de Ven (Braakhuizen), Robin Verhoeven (RKVVO), Gilles de Vleeschauwer (Pusphaira)


Staf:

Trainer: Ronnie Jansen

Assistent-trainer: Piet van Kraaij

Teammanager:

Assistent-scheidsrechter: Peter Beekmans

Verzorger/Fysiotherapeut: 


Hoofdsponsoren: