Selectie EMK seizoen 2023/2024

Geplaatst op: vrijdag 22 september 2023 om 14:00.

Hierbij de selectie EMK voor het seizoen 2023/2024, uitkomend in de 5e klasse E (Zuid I).


Selectie:

Kevin Aarts, Finn van Dooren, Stan van den Dungen, Andreas Katsikadamos, Luke Hilt, Daan de Jong, Thijm Olfers, Mike Peters, Steve de Ronde, Sietse Romijn, Sjef Sanders, Gijs van Schaijik, Niels van Schaijik, Joris Scheppers, Lorenzo Sneijers, Kostas Triantos, Teun Vereijken, Lars Voorkamp, Tayfun Yilmaz

Nieuwe Spelers:

Luke Hilt (lager team), Andreas Katsikadamos (geen club), Mike Peters (Brabantia), Lars Voorkamp (Nuenen JO19)

Vertrokken spelers:

Thijs Aldenhoven (lager team), Rick van den Bogaard (lager team), Jarco Brusselaars (onbekend), Lucas van der Leij (studie), Dillon van der Poel (onbekend), Ahmed Taha (onbekend), Daan Tappel (lager team)


Staf:

Trainer: Ronnie Jansen

Assistent-trainer: Piet van Kraaij

Teammanager:  Christian Messerschmidt

Assistent-scheidsrechter: Vacature

Verzorger/Fysiotherapeut: Christian Messerschmidt


Hoofdsponsoren: