Van de bestuurstafel: grote prioriteiten ingevuld

Geplaatst op: vrijdag 29 november 2019 om 13:30.

In oktober’19 hebben wij als bestuur aangegeven dat de grote prioriteiten lagen bij het poetsen van de accommodatie en de kantinebezetting op zondag. Het is met genoegen dat wij kunnen melden dat per 15 november een poetsdame (Astrid), 2 dagdelen per week de kleedkamer accommodatie schoonhoudt en we met ingang van volgende week de bezetting van de kantine van een paar extra handen hebben kunnen voorzien (Yvana).

Het bestuur zal nu gaan kijken naar de aandachtspunten die zowel door de Algemene Leden Vergadering als het bestuur zelf al waren geformuleerd. Uiteraard wordt u daarvan op de hoogte gehouden.

Van links naar rechts: Jac Hilt, Frank van der Hoeven, Frank Dielissen, Piet van de Laar, John de Jong, Sjoerd Stooker, Walrick Dirkx

Bestuur EMK