Verslag Ouder-Kind toernooi 2023

Geplaatst op: zondag 11 juni 2023 om 10:30.

Zaterdag 10 juni was een zonovergoten dag. Gelukkig maar, want de Europese topteams hadden zich verzameld op de velden van sportpark Wettenseind. Niet dat Manchester City er was met Haaland ofParis St. Germain met Mbappé. Nee, de topclubs van Europa lieten zich vandaag vertegenwoordigen door de spelers van de EMK jeugd van de Onder 8 t/m Onder 11 en Sport & Spel en hun ouders. Met zoveel talent op het veld moest het natuurlijk wel een spannend toernooi worden! Er werd door alle teams dan ook met veel inzet gestreden om de punten.

Aan het einde werd het nog heel spannend. Koploper Inter Milan liet in de laatste wedstrijdronde twee punten liggen tegen Manchester City, waardoor op het andere veld de beslissing kon vallen tussen FC Barcelona en Paris St. Germain. De Parijzenaren wisten de winst in de wacht te slepen, waarmee zij in punten op gelijke hoogte kwamen met Inter Milan. Uiteindelijk was Paris St. Germain de kampioen van het EMK Ouder-Kindtoernooi, doordat ze één doelpunt minder tegen kregen dan Inter. Daarom mocht het team van Sem Klep, Costa Caboni, Levani Fels en Ize Renders de hoofdprijs in ontvangst nemen.

Daarna was het hoog tijd om af te koelen, en dat bij een temperatuur die de dertig graden inmiddels oversteeg. Pfff.