Vervroegde winterstop amateurvoetbal?

Geplaatst op: vrijdag 26 november 2021 om 20:30.

Het kabinet heeft vanwege de hoge coronacijfers nieuwe maatregelen bekendgemaakt om besmettingen tegen te gaan. Zo moeten alle ‘niet-essentiële’ sectoren de komende drie weken tussen 17.00 en 05.00 uur dicht.

Door de aangekondigde avond Lock down (a.s. zondag vanaf 17:00), lijkt alles erop dat zondag voorlopig de laatste speelronde in het amateurvoetbal wordt gespeeld. Als alle sportparken om 17:00 moeten sluiten, dan kan er ook niet getraind worden op dinsdag en donderavond. Dus een vervroegde winterstop lijkt onafwendbaar gezien de maatregelen minimaal drie weken duren.

De KNVB gaat alle scenario’s per categorie (de A-categorie, de pupillen, junioren en senioren in de B-categorie) in kaart brengen en zal komende week een besluit nemen.