‘Ik vond alles leuk, maar het scoren was het allercoolst’

Geplaatst op: donderdag 5 oktober 2017 om 18:25.

Het was gelukkig mooi weer toen Okke aankwam op het veld. We werden hartelijk ontvangen in de bestuurskamer en kregen wat lekkers te drinken en konden even kletsen met Frans, de scheidsrechter en alle andere belangrijke mensen daar. Toen werd Okke in een officieel EMK-tenue gehesen en mocht hij zijn ‘Pupil-van-de-Week’ shirt aandoen. Als een echte prof liep hij het veld op om Frans en de wisselspelers van EMK wat trucjes te leren. Daarna volgde een voorbespreking in de kleedkamer waar allerlei geheime tactieken werden besproken (die dus niet in dit verslag komen te staan). Na dit topoverleg kwam Okke samen met de spelers het veld op en gaf de tegenstanders een high-five. Daarna stoof hij met een super dribbel naar het doel van SBC om daar in de korte hoek te scoren. Die keeper had natuurlijk geen schijn van kans.

Okke wilde graag de hele eerste helft in de dug-out zitten en kon van daaruit de wedstrijd goed volgen. Omdat het zijn eerste echte voetbalwedstrijd was, vond hij het natuurlijk reuze spannend. Toen EMK voor de tweede keer scoorde in de eerste helft was hij ontzettend blij en hoopvol ging hij tijdens de rust nog even mee de kleedkamer in om de spelers wat extra moed in te spreken. Daarna gingen we nog wat drinken in de kantine en kreeg Okke zijn eerste voetbaltrofee van Frans! Trots als een pauw hebben we samen de wedstrijd nog uitgekeken. Jammer dat Okke’s voorspelling van winst niet uitkwam, maar dat mocht de pret niet drukken. Moe en voldaan gingen we naar huis met herinneringen aan een supermooie dag. Een dag waar Okke nog vaak aan zal terugdenken.

Zij eigen samenvatting van de dag: ‘Ik vond alles leuk, maar het scoren was het allercoolst’

Okke 2  Okke 3

Okke 1  Okke 4  Okke 5