Willy van Beek: lid van verdienste EMK

Geplaatst op: dinsdag 16 mei 2017 om 17:30.

Op 13 mei 2017 was het een gezellige bijeenkomst bij EMK ter gelegenheid van het 40-jarig EMK jubileum van Willy van Beek.

Willy is nog steeds actief als voetballer. Hij was lange tijd speler van de selectie en later lagere elftallen. Daarnaast heeft Willy vele jaren als trainer/coach van jeugdelftallen een bijdrage geleverd aan het begeleiden van veel kinderen waarbij hij plezier en een positief groepsgedrag bracht. Willy was actief bij veel jeugdkampen waar hij super in zijn element was. Tot slot heeft Willy aangegeven hoe het verder moest bij EMK met de oprichting samen met Jarco Dekkers, Bert Quik, Gert van Geffen en anderen, van de veteranen later omgedoopt als “Classics”.

Voor zijn positieve inzet werd Willy door het bestuur gewaardeerd met de titel “lid van verdienste van EMK”.

Heel wat herinneringen werden die avond uitgewisseld.

2017-05-13 Willy van Beek 40 jaar EMK (63)